O nás

Vitajte...

V prvom rade ďakujeme za návštevu našej web stránky. Dúfame, že sa Vám bude páčiť a tešíme sa na spoluprácu...

A niečo o nás...

Počiatky našej spoločnosti FOMI s.r.o. sú zachytené už v roku 1998, kedy sa k vtedy ešte samostatnému živnostníkovi Filipovi pripojil aj jeho syn Michal, súčasný konateľ. Michala k fotografii priviedol otec Filip, ktorý jej zasvätil celý svoj život, profesionálne už od roku 1955 (najskôr ako dokumentarista, neskôr prešiel celou škálou typu fotografie. Slávil nemalé úspechy hlavne v dokumentovaní divadelnej fotografie, miest, obcí a krajov celej Európy). V roku 2008 sa roky skúseností, tvrdej práce a koníčka hlavných zakladateľov spoločnosti zlúčili, a vytvorila sa spoločnosť FOMI s.r.o., ktorá pôsobí na celom európskom trhu.

Sídlo spoločnosti sa nachádza na strednom Slovensku, v Turčianskej záhradke, v meste Martin. Hlavnou náplňou spoločnosti je fotografovanie a vydavateľská činnosť, no v portfóliu firmy je mnoho ďalších služieb...

Spoločnosť FOMI s.r.o. Vám ponúka širokú škálu neopakovateľných záberov, pohľadníc, skladačiek, leporel, kalendárov, knižných publikácií, monografií, z ktorých časť si môžete objednať aj v našom e-shope.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, neváhajte nás kontaktovať...

 

FOMI s.r.o.

 

logo

Michal Lašut, konateľ
Telefón: 0905 418 704
fotoeuro@fotoeuro.sk
-
Mgr. Ivana Lašutová
Telefón: 0907 831 932
info@fotoeuro.sk
-
Adresa:
FOMI s.r.o.
Jánošovská 8
038 61 Vrútky
-
IČO: 44446331
IČ DPH: SK2022697149

 

Prihlásenie